Elit Yapı Dekor

Diğer Sektörler
Sunulan Hizmetler
Elit Yapı Dekor Hakkında :

20 yılı geçen sektör tecrübemiz ile Konya'da sektörün kalbi olan Larende bölgesinde  değerli müşterilerimize hizmet verdik. Değişen şartlar ve işimizi markalaştırma gereği, YENİ yüzümüz ve yeni yerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmetimize kaldığımız yerden devam etme kararı aldık.

Yenilenen Web Sitemize ve Yeni ofisimize siz değerli misafirlerimizin ziyaretlerini bekliyoruz. Modern, ergonomik, ekonomik ve amacına hizmet eden mekanları sizler için tasarlıyoruz. En son trendleri, son model çözümleri, refah ve sıcak ortamları profesyonel ekibimiz ile kusursuzluk yaklaşımı ile dizayn ediyoruz. Evet bu iş bizim işimiz ve biz bu işi layıkı ile yapıyoruz.

20 yıllık tecrübe, kaliteli malzemeler ve planlı çalışmalarımızla her işimizin arkasındayız. Sizin memnuniyetinizin bize gelecek yeni misafirler anlamı taşıdığını çok iyi bilmekteyiz. İşimize ve sizlere çok önem veriyoruz.

Konya'daki, yaşanası mekanların mimarisinde sektörün öncüsüyüz. Bizimle görüşmeden, size sunabileceğimiz çözümleri görmeden karar vermeyiniz.

  • Telefon : 0 332 320 76 60
  • Şehir : Konya
  • Web Adresi : www.elityapidekor.com
  • Şube Sayısı : 1

Benzer Referanslar

Bizimle İletişime Geç
Mesajınız Tarafımıza ulaşmıştır. Yetkililerimiz tarafından incelendikten sonra en kısa sürede size dönüş sağlayacağız.
Hata! Lütfen tekrar deneyiniz.