Özen Makine A.Ş.

Diğer Sektörler
Sunulan Hizmetler
  • Netsis
  • Kurumsal Donanım Ve yazılım Ürünleri
Özen Makine A.Ş. Hakkında :

Kaynak makinaları üretiminde geçmişten gelen birikimiyle sektörün lideri… Sürekli AR-GE çalışmalarıyla müşteri ihtiyaçlarına dönük en gelişmiş ürünleri sunan Özen Makina, iç dinamiklerinde sahip olduğu enerji, estetik ve teknolojisini ürünlerine yansıtıyor.

ÖZEN MAKİNA SANAYİ TİCARET A.Ş. uzun ömürlü ve estetik, ergonomik dizayna sahip ürünlerini tüketicinin beğenisine sunuyor.ÖZEN ürünlerindeki yüksek kaynak performansı ve kullanım kolaylığı ve bakır trafolar sayesinde ulaşılan üstün ürün kalitesi, Özen ürünlerinin tercih edilmesinin başlıca nedenleridir. Türkiye’de yaygın dağıtım kanallarına, servis ağına sahip olan Özen Makina, koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiştir. 

Deneyimli satış ekibi ile satış öncesinde tüketicinin ihtiyacına uygun ürünleri öneren ve ihtiyaçları eksiksiz ve zamanında yerine getiren Özen Makina, aynı titizliği satış sonrasında da gösteriyor ve yedek parçada sınırsız desteklediği servis ağı ile müşterisini yalnız bırakmıyor. Özen Makina ayrıca müşterilerine satış sonrası eğitim ve çözüm ortaklığı konusunda işbirliği alternatifleri sunmaktadır.

  • Şehir : Konya
  • Şube Sayısı : 1

Benzer Referanslar

Bizimle İletişime Geç
Mesajınız Tarafımıza ulaşmıştır. Yetkililerimiz tarafından incelendikten sonra en kısa sürede size dönüş sağlayacağız.
Hata! Lütfen tekrar deneyiniz.